Как Николай Ляхович патриотическим ртом зарабатывал…

Николай Ляхович: нацист на подсосах у государства
Ровенский патриот-дерибанщик Николай Ляхович
Николай Ляхович: на словах он патриот, а на деле?
Как Николай Ляхович патриотическим ртом зарабатывал…
Ровенский псевдопатриот Николай Ляхович: берет у государства и никому не дает

Патриотически вещать в СМИ и при это дерибанить даже на мизере? Запросто. Ровенский горе-патриот Николай Ляхович только получив доступ к хоть какой-то кормушке – сразу показал свою натуру. Нетяжело представить, во что превратится этот пустозвон, когда дорвется до более серьезных сумм.

В Киеве на взятке взяли бывшего политзаключенного

Столичная прокуратура задержала на взятке в 560 тысяч гривен заместителя руководителя столичного "Ледового стадиона".
Об этом 19 октября сообщает пресс-служба прокуратуры Киева.
Правоохранители установили, что чиновник требовал 560 тыс. гривен от представителя ОСМД.
В ОСМД хотели подключить резервный электрический кабель, питающий жилой дом, к электрической подстанции на территории стадиона.
Задержанному готовится сообщение о подозрении по ч.3 ст.368 (получение взятки) УК Украины.
Источники "Украинской правды" в прокуратуре сообщили, что задержанным оказался Григорий Ляхович.
Ляхович вместе с братом Николаем был фигурантом "дела 9 марта" 2001 года, он был задержан, как участника акции "Украина без Кучмы".
В 2002 году суд объявил приговор задержанным в ходе акции и лишил их свободы от 2 до 5 лет.
После революции Достоинства в Украине их признали политзаключенными.
Несколько лет назад активисты выиграли Европейский суд по правам человека.
В сентябре 2018 года Николай Ляхович сообщил во время пресс-конференции в украинском кризисном медиа-центре, что в Украине 19 участников акции до сих пор не были реабилитированы.

«ВИПАДКОВЕ» ЗАТРИМАННЯ ЗАСТУПНИКА ДИРЕКТОРА «ЛЬОДОВОГО СТАДІОНУ»

19 жовтня 2018 року прокуратура м.Києва на хабарі в 560 тис. грн. випадково затримала заступника директора столичного «Льодового стадіону» Григорія Ляховича. Випадково – тому, що Григорій є довіреною особою міністра молоді та спорту Ігоря Жданова й сумлінно ділиться копійкою з керівництвом Мінмолодьспорт через свого брата Миколу Ляховича, який також є довіреною особою Жданова й очолює відділ національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорт.
Можна не сумніватись, що невдовзі Григорій Ляхович опиниться на волі, а кримінальне провадження буде «спущене на гальмах», оскільки діловим партнером Жданова й помічником у всіх його корупційних започаткуваннях є прокурор м.Києва Роман Говда.
Про відносини між Говдою та Ждановим я вже розповідав:
Тож зараз нагадаю, хто такі брати Ляховичи.
Микола й Григорій Ляховичи – це відомі борці за народне щастя, політв’язні, засуджені по «справі 9 березня». У березні 2014 року вони прибились до команди тодішнього глави Адміністрації Президента Сергія Пашинського, зокрема Микола Ляхович був влаштований на державну службу до Урядового уповноваженого з питань антикорупційної політики Тетяни Чорновол і навіть вів її фейсбук-сторінку. У наступному Чорновол, ставши народним депутатом, оформила Миколу Ляховича своїм помічником-консультантом на громадських засадах, а Пашинський влаштував його начальником відділу в Мінмолодьспорт.
НАВІЩО АВАКОВУ, ПАШИНСЬКОМУ І ЖДАНОВУ «ТІТУШКИ»
Саме Ляхович організував для Жданова схеми грошових поборів та заборону заходів з військово-патріотичного виховання молоді у випадку, якщо організатори та учасники відмовляються «позолотити ручку». Зокрема, Ждановим і Ляховичем були заборонені всі заходи з підготовки молоді до служби в десантно-штурмових військах та змагання військово-прикладних дисциплін на кшталт парашутного багатоборства, оскільки організатори відмовились платити гроші «смотрящєму», призначеному Ждановим - екс-депутату Харківської обласної ради від Партії Регіонів Олегу Шаповалову.
Окрім того, Ляхович і Жданов на «хлібні місця» призначили своїх довірених людей, які займаються збором коштів. Зокрема, саме в такий спосіб заступником директора Державного підприємства «Центральна учбово-тренувальна база по ковзанярському спорту «Льодовий стадіон» став брат Миколи Ляховича Григорій.
Тому хочу заспокоїти співробітників Мінмолодьспорт: оскільки Григорій Ляхович частину хабарів передавав міністру Жданову, то ніякого реального покарання, з огляду на відносини між Ждановим і прокурором столиці, він не зазнає.

Ультраправі отримали від держави більше мільйона гривень

За результатами засідання конкурсної комісії з визначення проектів національно-патріотичного виховання, яке пройшло 8 червня, майже півмільйона гривень з бюджету отримали на реалізацію своїх проектів організації, пов’язані з лідерами або членами праворадикальних українських організацій.
Звернули увагу на розподіл грошей платників податків на сайті Громадського радіо.
ЩО СТАЛОСЬ?
8 червня в Міністерстві молоді та спорту України пройшло засідання конкурсної комісії з визначення проектів національно-патріотичного виховання. Результатом цього засідання стало рішення про виділення більше мільйона гривень на проекти організацій, які пов’язані з праворадикальними рухами.
До складу конкурсної комісії, яка визначала переможців, входять заступник Міністра молоді та спорту України Микола Даневич та начальник відділу національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту Микола Ляхович.
ХТО ВИГРАВ КОНКУРС ТА КУДИ ПІДУТЬ ГРОШІ?
Конкурс виграли три організації: "Освітня асамблея" (засновник керівник С14 Євген Карась), "Голосіївська криївка" (серед засновників члени ВО "Свобода" Руслан Андрійко, Лідія Ушій, Радислав Дудка, Дмитро Павлюк) та дитячий табір "Січ-С14" (засновник Володимир Карась, який має однакове прізвище, по батькові та місце реєстрації із засновником С14).
Виділені гроші підуть на проекти "Національно-патріотичне виховання – запорука інформаційної безпеки держави"; "Популяризація національної історичної спадщини шляхом використання історико-симулятивної забави "Холодний яр"; "Правосвідомість як фундаментальна засада сучасного Національно-патріотичного виховання"; "Всеукраїнський дистанційний центр національно-патріотичного виховання" – 440 тисяч гривень загалом, і на організацію чотирьох фестивалів "Шабля", "Донцов фест", "Карпатська Україна" та "Гальчевський фест" – 760 тисяч гривень загалом.
ЧИ ЗАКОННЕ ТАКЕ РІШЕННЯ КОМІСІЇ?
За словами одного з чотирьох членів комісії Миколи Ляховича, члени комісії не можуть аналізувати ідеологію організацій, які подають свої проекти. До складу комісії, окрім Міністерства молоді та спорту України, входять інші чиновники. При цьому 51% комісії, за нормативами, складають представники громадських організацій.
Рейтингове оцінювання проектів відбувається відповідно до постанови Кабміну. Подати проект, який має охоплювати не менше 14 областей країни, може будь-яка зареєстрована українська громадська організація, яка функціонує понад два роки.
При цьому під час розподілу коштів аналізуються на ксенофобію та дискримінацію виключно подані проекти, а не діяльність конкретної організації, що подає цей проект.
"Як громадянин я розумію, що не можна підтримувати деструктивні проекти чи деструктивні рухи, але для того, аби держслужбовець міг на це впливати, має бути закладений механізм у законодавстві", – прокоментував журналістам Ляхович своє ставлення до рішення комісії.
Цікаво, що у 2016 році Микола Ляхович також був членом комісії з розподілу коштів на заходи націонал-патріотичного виховання. Тоді серед інших суму в понад 40 тисяч гривень з держбюджету виділили на друк брошур про появу УПА "Поліська Січ". "Поліська січ", яка, на думку історика Джона Армстронґа, з’явилася з дозволу Вермахту.
ЩО МОЖНА ЗРОБИТИ З ЦИМ РІШЕННЯМ?
За словами Ляховича, єдиний доступний механізм впливу на подібні конкурси – звернення до ГПУ чи Мін’юсту, порушення проваджень, розслідування та подання відповідного рішення суду про протиправну діяльність організацій, які подають свої проекти.
У розмові з Громадським радіо чиновник також сказав, що до постанови Кабміну доцільно внести зміни, щоб участь у конкурсі не могли брати організації, щодо яких розслідуються кримінальні провадження. Проте, додав Ляхович, кримінальне провадження – це ще не вирок суду, який довів би провину певних активістів.