Мінекономіки прогнозує рекордний врожай зернових

Мінекономіки прогнозує рекордний врожай зернових
Мінекономіки прогнозує рекордний врожай зернових

У Міністерстві економіки прогнозуються, що цьогорічний врожай зернових в Україні досягне рекордного показника 2019 року – 75 млн тон.

Об этом сообщает Политика ЮА

Такі дані прогнозу виробництва основних сільськогосподарських культур оприлюднив заступник міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства Тарас Висоцький.

“За попередніми підрахунками, очікується, що цьогорічний врожай зернових досягне рекордного показника 2019 року – 75 млн тонн”, – повідомив Висоцький.

Зі слів заступника міністра, згідно з прогнозом, кількісна оцінка очікуваного виробництва олійних культур – на рівні 19,1 млн тон.

“Площа під зерновими та олійними сільськогосподарськими культурами цього року становить 24,2 млн га, що на 0,3 млн га більше, ніж у 2020 році”, – додав Висоцький. Він зазначив, що прогноз зроблено, беручи до уваги теперішній стан озимих культур, кількість опадів, які випали за зиму, і наявність вологи. За даними Мінекономіки, українські аграрії в 2020 році намолотили 65,4 млн тонн зернових і зернобобових з площі 15,3 млн га. Такий урожай на близько 13% менше, ніж торік.

Щодо результатів осінньої посівної кампанії, то українські аграрії провели сівбу озимих культур на площі 8,07 млн га.


Джерело статті: “http://antikor.com.ua/articles/442701-minekonomiki_prognozuje_rekordnij_vrohaj_zernovih”