Відійшов у вічність ветеран лісової галузі Чернігівщини Михайло Породько

unnamed-768x768

21 травня перестало битися серце ветерана лісової галузі Михайла Петровича Породька.

Об этом сообщает Москов пост

Лісівник за покликом серця та професіонал своєї справи все життя присвятив роботі у лісовій галузі. Трудився завжди добросовісно, найперше вимогливим був до себе, тож і колеги скрізь поважали. Хоч би де був та хоч би ким працював – помічником лісничого чи вже лісничим, під Запоріжжям чи у Сокиринцях на Срібнянщині, або ж у Косачівці біля Остра.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У селі на Сновщині помер останній ветеран

Лісничим Варвинського лісництва трудився Михайло Петрович Породько майже два десятиліття, а згодом майже стільки ж років обіймав посаду старшого інженера лісового господарства в Прилуках. За нагородами патріарх лісової ниви ніколи не ганявся, бо найвищою для себе нагородою вважав щедрі та дужі прилуцькі ліси. За майже півстоліття сумлінної праці він посадив ліс майже на 5 тисячах гектарів. Залишив по собі слід доброго господарника.

У cерцях кожного Михайло Петрович зaлишитьcя принциповою й чуйною людиною, мудрим і далекоглядним фахівцем, який віддaно cлужив ліcівничій cпрaві.

Чернігівське обласне управління лісового та мисливського господарства

Отримуйте оперативні новини Чернігівщини – підписуйтеся на наш Telegram-канал – https://t.me/CheLineTv

Читайте також


    Ніжинщину облюбували рідкісні птахи
    Пожежа в будинку Малоштан, скупка голосів та оголення актора: інформаційний підсумок п’ятниці
    Шокуюче парі: чоловік проковтнув ложку та ножиці

Джерело статті: “https://cheline.com.ua/news/society/vidijshov-u-vichnist-veteran-lisovoyi-galuzi-chernigivshhini-mihajlo-porodko-215662”