Ціну газу для населення у травні знижено на 21% порівняно із квітнем – "Нафтогаз"

1 м³ газу для населення України подешевшав на 60 копійок

У травні вартість газу для населення України буде на 21% нижчою, ніж у квітні. Про це 22 травня поінформували в НАК "Нафтогаз України".

Об этом сообщает Компромат вики

"У травні 2020 року оптова ціна на природний газ для потреб населення, виробників тепла та інших захищених споживачів, яким НАК "Нафтогаз України" постачає газ у рамках публічних спеціальних обов’язків (ПСО), знизилася до 2,3 грн за 1 м³ (без урахування ПДВ, націнки газзбутів і витрат на транспортування газу магістральними і розподільними трубопроводами). Це на 21% менше порівняно із квітнем 2020 року", – ідеться в повідомленні.

У "Нафтогазі" зазначили, що з початку року ціну знизили на 51%, а порівняно із травнем 2019 року – на 62%.

"Світова економічна криза викликала рекордне падіння цін на всі види енергоносіїв, у тому числі на природний газ. За даними аналітиків НАК "Нафтогаз України", у травні ціна газу в Європі досягла історичного мінімуму за останні 10 років. В Україні на ціну додатково тисне високий рівень заповнення підземних сховищ газу, де через ґрунтовну підготовку до попереднього опалювального сезону та теплу зиму накопичився фактично річний обсяг видобутку газу державою – 17,5 млрд м³", – пояснили в компанії.

У квітні ціна газу для населення становила 2,9 грн за 1 м³.

У березні "Нафтогаз" знизив ціну на газ для населення до 3,4 грн за 1 м³, що на 14% менше порівняно з лютим.


Джерело статті: “http://gordonua.com/ukr/news/money/-tsina-gazu-dlja-naselennja-v-travni-znizhena-na-21-porivnjano-z-kvitnem-naftogaz-1501108.html”