Нацвідбір на Євробачення-2020: названо учасників другого півфіналу

У суботу, 15 лютого, пройде другий півфінал Національного відбору на Євробачення-2020 року, перша частина якого відбулася тиждень тому.

Об этом сообщает Роспрес

Як пише НАРОДНА ПРАВДА, про це йдеться в повідомленні “Євробачення” в Facebook.

Loading...

Другий півфінал Національного відбору будуть транслювати телеканали СТБ та UA: Перший. Фінал глядачі зможуть побачити 22 лютого.

Порядок виступів:

MOONZOO feat. F.M.F. Sure
FO SHO
Еліна Іващенко
Олександр Порядінскій
GARNA
KHAYAT
David Axelrod
TVORCHI

Нацвідбір на Євробачення-2020: названо учасників другого півфіналу

З другого півфіналу до фіналу пройде три учасники, які приєднаються до фіналістів першого етапу відбору. За результатами першого півфіналу у фінал пройшли KRUTЬ, Go-A і Jerry Heil.

Оцінювати виступи конкурсантів у цей вечір будуть шоумен і продюсер Андрій Данилко (Вєрка Сердючка), співачка Тіна Кароль, а також медіаменеджер і гендиректор “Хіт FM” Віталій Дроздов. Проведе конкурс традиційно шоумен Сергій Притула.

Нагадаємо, 8 лютого, відбувся перший півфінал Національного відбору на пісенний конкурс Євробачення 2020 року, який цього року пройде в Нідерландах. В першому півфіналі Національного відбору на Євробачення свої пісні представили також 8 конкурсантів.

А тим часом українська письменниця Лариса Ніцой після першого півфіналу Національного відбору на Євробачення 2020 різко розкритикувала журі українського конкурсу і співачку Assol, яка брала участь у відборі з піснею “Save It”. Ніцой не сподобалося, що члени журі та артистка розмовляють російською мовою.

Додайте «Народну Правду» в свої обрані джерела ⟶ Google News підписатися

Джерело статті: “https://narodna-pravda.ua/2020/02/15/natsvidbir-na-yevrobachennya-2020-nazvano-uchasnykiv-drugogo-pivfinalu/”